Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-04-15, 07:20


Do końca kwietnia możemy składać roczne zeznania podatkowe. Zachęcamy wszystkich mieszkających w Łańcucie, aby w rubryce miejsce zamieszkania wpisać właśnie nasze miasto.

Dlaczego warto wpisać Łańcut na swoim Picie?
Bo to dzięki tym pieniądzom wspiera się rozwój miasta oraz jego infrastruktury.

Jakie są jeszcze argumenty za?
Odpowiedź znajduje się w naszym najnowszym spocie, który jest podsumowaniem całej akcji #PoliczSięZŁańcutem.
Zapraszamy do obejrzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Drugi nabór na wymianę kotłów

W dniu 31.03.2021 r. dokonano zmian w Regulaminie naboru wniosków oraz uruchomiono nabór uzupełniający dla odbiorców indywidualnych i odbiorców zbiorowych.

Czytaj więcej

Kolejne wydanie Łańcuckiego Biuletynu Miejskiego

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem Łańcuckiego Biuletynu Miejskiego. A w nim m.in. remont MBP, Animator i Sponsor Kultury 2020, ciekawe rozmowy, akcja #PoliczSięZŁańcutem i wiele innych. W tym numerze znajdziecie także wątek o zmianach w naszej Telewizji.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt!