Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-11-04, 08:00


Filia MDK Podzwierzyniec ma do zaproponowania kilka ciekawych wydarzeń. Szczegóły prezentujemy poniżej.

Małe Kino Dzieciom zaprasza na seanse listopadowe. Wstęp wolny na wszystkie seanse.

„W LISTOPADOWEJ ZADUMIE” – koncert patriotyczny z okazji obchodów Święta Niepodległości. Wstęp wolny.

Pilotażowy odcinek serialu „Diabeł Łańcucki”, który w ubiegłym roku był kręcony w plenerach Pogórza Przemyskiego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w sali kinowej, obowiązuje rezerwacja. Wejściówki do odebrania w Filii MDK lub możliwa rezerwacja telefoniczna pod nr 795 163 029.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Odsłonięcie tablicy upamiętniającej Antoniego Dudę-Dziewierza

W miniony piątek, w holu nieopodal sekretariatu Muzeum Zamku w Łańcucie odsłonięto tablicę pamiątkową, honorującą pełniącego przez 20 lat funkcję Dyrektora Muzeum Zamku w Łańcucie- Antoniego Dudę-Dziewierza.

Czytaj więcej

Gracja z medalami Mistrzostw Świata WADF

W dniach 14-16 października w Płocku odbyły się Mistrzostwa Świata federacji WADF, w których efekty swojej ciężkiej pracy zaprezentowały tancerki łańcuckiej „Gracji”.

Czytaj więcej

Jubileusz Iskierki

W sobotę, 8 października w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbył się niezwykły, bo jubileuszowy koncert łańcuckiej Iskierki. Zespół taneczny działa już 40 lat.  Nie zabrakło nie tylko występów grup, życzeń na dalsze lata działalności, ale i absolwentów zespołu.

Czytaj więcej