Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-04-28, 10:31


21 kwietnia Szkoła Podstawowa nr 3 obchodziła Święto Patrona – 10 Pułku Strzelców Konnych w Łańcucie. Poniżej zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Uroczystości rozpoczęły się zbiórką przed szkołą i przemarszem uczestników do kościoła pw. Chrystusa Króla w Łańcucie. Po mszy św. złożono kwiaty pod tablicą pamiątkową. Następnie dla klas IV -VIII oraz zaproszonych gości przygotowano uroczystą akademię z okazji Święta.

Krótka historia 10 PSK.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Antoni Duda- Dziewierz bohaterem XVII Spotkania Łańcuckiej Resursy Kultury Pamięci

Wczoraj- 25 kwietnia o godz. 18:00 odbyło się XVII Spotkanie Łańcuckiej Resursy Pamięci, podczas, którego przybliżona została historia i sylwetka, wieloletniego Dyrektora Muzeum Zamku w Łańcucie- Antoniego Dudy-Dziewierza.

Czytaj więcej

Tydzień dla Ziemi w Łańcucie 2023 za nami

Od 17 do 22 kwietnia br. obchodziliśmy w Łańcucie Tydzień dla Ziemi 2023, w ramach akcji #ZielonyŁańcut. W tym okresie w naszym mieście miało miejsce wiele ekologicznych inicjatyw i wydarzeń.

Czytaj więcej

Fotorealcja z „Pokazu ekologicznej mody”

Wczoraj- 20. kwietnia w ramach obchodów Tygodnia dla Ziemi w Łańcucie, w holu Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie odbył się nietopowy pokaz- ekologicznej mody.

Czytaj więcej