Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-20, 09:48


Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie ostrzega przed zjawiskiem jakie może wystąpić na terenie powiatu łańcuckiego.

Zjawisko: burze z gradem

Stopień zagrożenia: 2 (w skali 3-stopniowej)

Ważność: od godz. 14:00 dnia 20.06 do godz. 03:00 dnia 21.06.2022

Obszar: powiat łańcucki

Przebieg: prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 25 do 30 mm oraz porywy wiatru do 100 km/h. Miejscami możliwy grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia: 80%.

Uwaga! Możliwe przerwy w dostawie prądu. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać wiatr.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Dni Miasta Łańcuta 2022- plan

Już wkrótce po raz kolejny obchodzić będziemy Dni Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej

Kiedy otwarcie basenu przy ul. Składowej?

Trwają ostatnie prace przed rozpoczęciem sezonu. Na kiedy zaplanowano otwarcie basenu i ile zapłacimy za wstęp? Na te pytania i inne odpowiada wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie Adam Onyszczuk. Zapraszamy na krótki materiał.

Czytaj więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne i hydrologiczne

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie ostrzega przed zjawiskami jakie mogą wystąpić na terenie naszego powiatu: burze z gradem oraz gwałtowne wzrosty stanów wód.

Czytaj więcej