Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-10, 09:49


Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie ostrzega przed zjawiskami jakie mogą wystąpić na terenie naszego powiatu: burze z gradem oraz gwałtowne wzrosty stanów wód.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z XLIX Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

3 czerwca odbyła się XLIX Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 13 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

Solidarna Paczka- pomoc dla obywateli Ukrainy

W sobotę 4 czerwca nastąpiło otwarcie Bazy Rodzin Solidarnej Paczki – specjalnej edycji Szlachetnej Paczki, która skierowana jest do rodzin uchodźczych z Ukrainy.

Czytaj więcej

Uwaga! Będą burze!

Biuro Prognoz Meteorologicznych  IMGW – PIB w  Krakowie ostrzega przed zjawiskami meteorologicznymi, które wystąpią na terenie naszego powiatu.

Czytaj więcej