Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-08, 13:45


Biuro Prognoz Meteorologicznych  IMGW – PIB w  Krakowie ostrzega przed zjawiskami meteorologicznymi, które wystąpią na terenie naszego powiatu.

Na dzisiaj (8.06) prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 34 mm, oraz porywy wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad.

FOT. IMGW – PIB Kraków

Stopień zagrożenia tym zjawiskiem w skali 3- stopniowej to 1, a prawdopodobieństwo jego wystąpienia na terenie Powiatu Łańcuckiego sięga 80%.

Burze z porywistym wiatrem i opadami mogą potrwać nawet do późnych godzin nocnych.

Apelujemy o zachowanie ostrożności oraz zabezpieczenie wszelkich przedmiotów wolno stojących, na balkonach, tarasach czy w ogródkach.

Źródło: IMGW – PIB Kraków

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„W trosce o zdrowie” na łańcuckich Plantach

Za nami piknik „W trosce o zdrowie” zorganizowany po raz pierwszy w naszym mieście. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Tym razem Miasto Łańcut postawiło na zdrowie. Było to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście oferujące mieszkańcom wiele darmowych konsultacji i porad medycznych.

Czytaj więcej

„Rusz po zdrowie wszystko zaczyna się w głowie”- konferencja edukacyjna w 2LO w Łańcucie

Niedawno zakończyła się konferencja naukowa, promująca zdrowe nawyki w 2 Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie.

Czytaj więcej

Łańcucki piknik „W trosce o zdrowie” już w tę niedzielę

O wadze zdrowia w naszym życiu wiedzą wszyscy. Wiedzą o niej również włodarze miasta, którzy w najbliższą niedzielę zaoferują mieszkańcom piknik zdrowotny.

Czytaj więcej