Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-03, 08:23


O wadze zdrowia w naszym życiu wiedzą wszyscy. Wiedzą o niej również włodarze miasta, którzy w najbliższą niedzielę zaoferują mieszkańcom piknik zdrowotny.

5 czerwca w godzinach 9:30 do 18:00 każdy z mieszkańców miasta będzie mógł sprawdzić stan swojego zdrowia i skorzystać między innym z: porady dietetycznej, badania słuchu, konsultacji fizjoterapeutycznej czy konsultacji podologicznej.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście oferujące mieszkańcom wiele darmowych konsultacji i porad medycznych.

Jak mówią organizatorzy:

Nie traktujemy Łańcuckiego Pikniku W Trosce o Zdrowie tak, jak każdego kolejnego wydarzenia, które organizujemy. Chcemy wyjść z inicjatywą w kolejnej sferze kompetencji samorządu Miasta, jakim tym razem jest ochrona zdrowia. Dobra zabawa ma tu być dodatkiem do funkcji profilaktycznej oraz propagującej zdrowy tryb życia. Serdecznie zachęcamy Mieszkańców do skorzystania z naszej propozycji.

Oprócz porad profesjonalistów będzie można również skorzystać z rozrywkowej części eventu. Na miejskich plantach zawitają dmuchańce, strefa gastro, malowanie twarzy czy prawdziwe, puszyste alpaki.

Dodatkowo będzie można poćwiczyć podczas zajęć zorganizowanych przez siłownię „Just Fit”, a od godziny 16:00 wysłuchać koncertów: Somethingski oraz Grzanego Wina.

Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo na poniższym plakacie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Konkurs piosenki angielskiej „You can sing”

Okazją do sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych w języku angielskim jest coroczny konkurs piosenki angielskiej „You can sing” organizowany przez szkołę Cool School i Szkołę Podstawową nr 4.

Czytaj więcej

Piknik rodzinny pełen atrakcji

Występy wokalne, gry i zabawy, quiz z nagrodami oraz pokazy sprzętu strażackiego i policyjnego – to tylko część atrakcji, jakie czekały na uczestników pikniku rodzinnego, zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie w ramach tegorocznej Przedszkolady.

Czytaj więcej

26 maja – Dzień Matki

Dzień Matki co roku przypada na 26 maja. To czas późnej wiosny, kiedy świat budzi się do życia. Ten dzień, to wyjątkowa okazja do podziękowania wszystkim Mamom. Zachęcamy do pisania swoich życzeń – dzielenia się wierszykami dla Mamy w komentarzach.

Czytaj więcej