Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-03, 12:26


Niedawno zakończyła się konferencja naukowa, promująca zdrowe nawyki w 2 Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie.

„Rusz po zdrowie wszystko zaczyna się w głowie” to nazwa konferencji edukacyjnej skierowanej do uczniów klas 8 łańcuckich szkół podstawowych oraz uczniów liceum.

Ma ona na celu promowanie zdrowych nawyków oraz uświadamianie młodzieży nt. zdrowego stylu życia.

Wraz z organizowaną konferencją uczniowie szkół podstawowych mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną 2 Liceum Ogólnokształcącego.

Zapraszamy na naszą krótką relację z tego wydarzenia:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Konkurs piosenki angielskiej „You can sing”

Okazją do sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych w języku angielskim jest coroczny konkurs piosenki angielskiej „You can sing” organizowany przez szkołę Cool School i Szkołę Podstawową nr 4.

Czytaj więcej

Piknik rodzinny pełen atrakcji

Występy wokalne, gry i zabawy, quiz z nagrodami oraz pokazy sprzętu strażackiego i policyjnego – to tylko część atrakcji, jakie czekały na uczestników pikniku rodzinnego, zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie w ramach tegorocznej Przedszkolady.

Czytaj więcej

26 maja – Dzień Matki

Dzień Matki co roku przypada na 26 maja. To czas późnej wiosny, kiedy świat budzi się do życia. Ten dzień, to wyjątkowa okazja do podziękowania wszystkim Mamom. Zachęcamy do pisania swoich życzeń – dzielenia się wierszykami dla Mamy w komentarzach.

Czytaj więcej