Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-06-24, 09:30


W związku z trwającymi od kilku dni upałami przypominamy o trosce o własne zdrowie w tym gorącym okresie.

W upalne dni najbardziej narażeni na wysokie temperatury są seniorzy, dzieci oraz osoby schorowane, dlatego pamiętajmy, żeby otoczyć je szczególną opieką.

Jeśli nie musimy, nie wychodźmy z domu w godzinach około południowych. To wtedy temperatura wzrasta i jest największym zagrożeniem dla ludzi.

Pamiętajmy, żeby obowiązkowo nosić nakrycie głowy, używać kremów z filtrem SPF oraz nosić przy sobie butelkę wody. Na wypoczynek wybierajmy miejsca zacienione jak np. parki, lasy.

IMGW dzisiejszego poranka wydało ostrzeżenie przed upałami dla powiatu łańcuckiego. Jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo występowania burz z ulewnym deszczem, porywistym wiatrem oraz gradem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!

Dzisiaj jedno z bardzo wyjątkowych świąt- Dzień Ojca.

Czytaj więcej

W środę posiedzenie Rady Miasta

XL Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji odbędzie się w najbliższą środę o godz. 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

13 Radnych udzieliło wotum zaufania Zarządowi Powiatu Łańcuckiego

Podczas sesji absolutoryjnej Radni Powiatu głosowali w sprawie udzielenia wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Łańcuckiego. 13 Radnych było za, 6 wstrzymało się od głosu, 1 nie uczestniczył w głosowaniu, a 1 był nieobecny.

Czytaj więcej