Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-19, 11:57


Sprawdź na jakich ulicach planuje się wyłączenie prądu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Odbiór żywności dla potrzebujących

23 marca br. w godz. 9:00-14:00 będzie można odbierać żywność z programu operacyjnego PCK pomocy żywnościowej na lata 2014-2020.

Czytaj więcej

Obwodnica Łańcuta. Zobacz etap prac z lotu ptaka

Do września tego roku ma potrwać budowa tzw. obwodnicy Łańcuta w ciągu drogi krajowej numer 94. Etap budowy jest już bardzo zaawansowany.

Czytaj więcej

1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

W tym roku Narodowy Spis Powszechny w Polsce rozpocznie się 1 kwietnia. Zebrane w jego ramach dane będą przez najbliższe 10 lat podstawą wiedzy statystycznej o Polsce. Od danych ze spisu zależą m.in. kwoty dotacji dla gmin, czy środki na ochronę zdrowia w poszczególnych regionach. Ale nie tylko. Informacje ze spisów analizują także inwestorzy, samorządy i instytucje unijne.

Czytaj więcej