Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-09-21, 10:34


Od ubiegłej soboty mieszkańcy Łańcuta mają do dyspozycji nowy środek transportu – hulajnogi elektryczne. Mają one ułatwić sposób komunikacji, a także stać się dobrą rozrywką.

Bardzo miło jest nam poinformować Państwa, że rozpoczynamy świadczenie naszych usług także w mieście Łańcucie. Mamy nadzieję, że zostaniemy odebrani przez mieszkańców bardzo pozytywnie i że będą oni z zainteresowaniem korzystać z naszych usług – informuje firma Quick Ride.

Hulajnogi mają za zadanie ułatwić przemieszczanie się po mieście.

Aby wypożyczyć hulajnogę elektryczną należy zainstalować aplikację z Google Play lub App Store. Instrukcja postępowania znajduje się TUTAJ.

Wszystkie hulajnogi są przez nas regularnie i bardzo skrupulatnie serwisowane, a strefa w ramach której klienci mogą się poruszać odpowiednio zweryfikowana – podaje Quick. – Dodatkowo chcemy zaznaczyć, że w naszej aplikacji widnieje lista parkingów – miejsc, w których zachęcamy klientów do odstawiania hulajnóg w celu utrzymania porządku w mieście. Każdy, kto w takiej lokalizacji odstawi sprzęt otrzyma od nas bonus w wysokości 1 zł.

Klienci mają do dyspozycji 3 rodzaje stref: niebieska – po której mogą poruszać się z max. prędkością 20km/h, czerwona – w której nie można parkować hulajnóg, żółta – w której prędkość została ograniczona do max. 12km/h.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy użytkownik będzie dbał o właściwe i zgodne z przepisami pozostawienie hulajnogi. W związku z tym pragniemy poinformować, że nasi pracownicy codziennie starają się przenosić wszystkie źle zaparkowane hulajnogi odstawiając je do naszych spotów. Dodatkowo w przypadku jakiegokolwiek zgłoszenia dotyczącego błędnie pozostawionej hulajnogi będziemy starać się jak najszybciej reagować – zapewnia właściciel.

  • fot. Piotr Dubiel
  • Tekst: Sylwia Markowicz-Hołub

Komentarze

[…] We wrześniu ubiegłego roku w przestrzeni miejskiej pojawiały się hulajnogi elektryczne, z których za opłatą mogli korzystać mieszkańcy (pisaliśmy o tym TUTAJ). […]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Odnaleziono fragmenty łańcuckiego ratusza

Ten rok dla naszego miasta jest rokiem wyjątkowym. A to za sprawą obchodzonego Łańcuckiego Roku Historii. Każdy kolejny krok poczyniony i związany z historią miasta jest okazją do upamiętnienia lub przypomnienia ważnych wydarzeń, osób, miejsc sprzed lat, związanych z Łańcutem. Dobrą okazją są również wykopaliska prowadzone obecnie na łańcuckich Plantach. To tu, w tym miejscu odkrywamy historię łańcuckiego ratusza.

Czytaj więcej

Uwaga! Jesienna akcja szczepienia lisów

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 22 września do 1 października 2022 r. jesiennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Czytaj więcej

Impreza charytatywna dla malutkiej Poli

„MOTODAY x DRIFTSHOW PODKARPACIE Dla Poli” już w najbliższą niedzielę, od godziny 12:00, przy ulicy Składowej (obok basenu otwartego). Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej