Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-08-24, 08:27


29 sierpnia miłośnicy biegania wracają do gry! Sprawdźcie jakie trasy czekają na wszystkich Hrabiów i Hrabiny. W tym roku organizatorzy przygotowali dodatkowy dystans.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Hrabia 2021 – 50km
Galop Hrabiny 2021 – 36km
Harce Hrabianki 2021 – 20km
Mały Panicz 2021 – 10km

Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut zwraca się z uprzejmą prośbą do użytkowników dróg i Mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności w dniu 29 sierpnia 2021 r. (niedziela) w godzinach: 5.00-14.00 w Łańcucie, Kraczkowej, Cierpiszu, Handzlówce, Tarnawce, Husowie, Markowej, Kosinie i Soninie, ponieważ w tym czasie rozgrywane będą biegi o nazwie Biegi Hrabiego (Bieg Hrabiego, Galop Hrabiny, Harce Hrabianki, Mały Panicz).

W czasie biegów mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia polegające na wstrzymywaniu ruchu w celu umożliwienia przebiegnięcia biegaczy, po czym ruch będzie przywracany przez służby porządkowe.

Organizatorzy biegów oraz policja apelują o zastosowanie się do poleceń policjantów i służb porządkowych zabezpieczających biegi.

Szczegóły dotyczące tras oraz program zawodów znajdziecie na stronie: http://www.biegihrabiego.pl/

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

SPEC Stal Łańcut przegrywa mecz na inaugurację sezonu

Po zwycięstwie w tabeli klasy okręgowej Rzeszów w sezonie 2020/2021, Stal Łańcut awansowała do IV Ligi Podkarpackiej, w której w sezonie 2021/2022 będzie walczyć o jak najwyższą pozycję.

Czytaj więcej

Tour de Pologne w Łańcucie

Wczoraj miało miejsce jedno z bardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych na terenie naszego miasta. Podczas przejazdu 3 etapu 78 Tour de Pologne, kolarze z całego świata jechali przez Łańcut.

Czytaj więcej

6 edycja łańcuckiego Streetball Challenge 3×3 zakończona!

W ubiegłą sobotę szesnaście drużyn walczyło w koszykarskim turnieju zorganizowanym przez MOSiR oraz Miasto Łańcut.

Czytaj więcej