Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-08-12, 12:38


Wczoraj miało miejsce jedno z bardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych na terenie naszego miasta. Podczas przejazdu 3 etapu 78 Tour de Pologne, kolarze z całego świata jechali przez Łańcut.

Zawodnicy wjechali do naszego miasta od strony Soniny i już na ul. 3 Maja rozpoczęli rywalizację o punkty, które były do zdobycia na lotnej premii, umiejscowionej nieopodal przychodni (ul. 3 Maja).

Walka najlepszych kolarzy przyciągnęła wielu kibiców, którzy wytrwale zagrzewali do boju pędzących z niebotyczną prędkością zawodników.

Dodatkowo dla mieszkańców przygotowano piknik na terenie miejskich plant, który miał zachęcić zarówno dorosłych, jak i dzieci do wspólnej zabawy.

Zapraszamy na naszą relację z tego wydarzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

6 edycja łańcuckiego Streetball Challenge 3×3 zakończona!

W ubiegłą sobotę szesnaście drużyn walczyło w koszykarskim turnieju zorganizowanym przez MOSiR oraz Miasto Łańcut.

Czytaj więcej

Ósmy Łańcucki Klasyk Szosowy zakończony

Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów corocznie organizuje wyścig w obrębie okolicznych terenów. W tym roku nie mogło być inaczej i odbyła się już 8 edycja!

Czytaj więcej

Po 13 latach Łańcut wraca na mapę trasy Tour de Pologne

Czesław Lang zawitał do naszego miasta w celu podpisania umowy na organizację premii 78. Tour de Pologne UCI World Tour w Łańcucie. Po 13 latach Łańcut wraca na mapę trasy tej prestiżowej, kolarskiej imprezy. Zapraszamy na materiał.

Czytaj więcej