Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-08-10, 12:59


W ubiegłą sobotę szesnaście drużyn walczyło w koszykarskim turnieju zorganizowanym przez MOSiR oraz Miasto Łańcut.

Rywalizacja była bardzo zacięta, a wszyscy zawodnicy na boisku dawali z siebie 100%. W turnieju wzięły udział drużyny z całej Polski. Szczególnie dobrze zaprezentowały się drużyny z Łańcuta. Zapraszamy na naszą relację z tego wydarzenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Ósmy Łańcucki Klasyk Szosowy zakończony

Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów corocznie organizuje wyścig w obrębie okolicznych terenów. W tym roku nie mogło być inaczej i odbyła się już 8 edycja!

Czytaj więcej

Po 13 latach Łańcut wraca na mapę trasy Tour de Pologne

Czesław Lang zawitał do naszego miasta w celu podpisania umowy na organizację premii 78. Tour de Pologne UCI World Tour w Łańcucie. Po 13 latach Łańcut wraca na mapę trasy tej prestiżowej, kolarskiej imprezy. Zapraszamy na materiał.

Czytaj więcej

Piknik rekreacyjno-sportowy na basenach otwartych

W niedzielę, już po raz 22 odbył się piknik rekreacyjno-sportowy, którego organizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Dom Kultury.

Czytaj więcej