Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Jak wyglądał tegoroczny Dzień Ziemi w Łańcucie?

Z okazji Dnia Ziemi w Łańcucie w trakcie ubiegłego tygodnia, Urząd Miasta Łańcuta prowadził kampanię mającą na celu zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców.

Czytaj więcej

#ŁańcutWBudowie – Program Przebudowy Dróg Miejskich 2021

Miasto realizuje Program Przebudowy Dróg Miejskich. W tym roku wyremontowanych zostanie ponad 30 ulic i zapomnianych uliczek. Drogi, które znalazły się w tegorocznym Programie rozłożone są po całym obszarze Łańcuta i od lat wymagają remontów.

Czytaj więcej

#ZielonyŁańcut – Dzień Ziemi 2021

Ziemia to nasz dom, powinniśmy dbać o nią najlepiej jak potrafimy! Dzień ziemi to symbol naszych chęci do zmiany. Nie musisz mieszkać w dużym mieście, żeby zacząć być eko. Czas na Twój #KrokDlaZiemi​ tutaj, w Łańcucie!

Czytaj więcej