Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-04-22, 09:49


Ziemia to nasz dom, powinniśmy dbać o nią najlepiej jak potrafimy! Dzień ziemi to symbol naszych chęci do zmiany. Nie musisz mieszkać w dużym mieście, żeby zacząć być eko. Czas na Twój #KrokDlaZiemi​ tutaj, w Łańcucie!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Ptasia grypa na Podkarpaciu

Grypa ptaków niezwykle zakaźna i zaraźliwa choroba wirusowa drobiu, która może powodować śmiertelność do 100%. Chorobę wywołują niektóre szczepy podtypów H5 i H7 wirusa grypy typu A.

Czytaj więcej

Zaśmiecanie terenu na Podzwierzyńcu- sygnał czytelnika

W ostatnim czasie na nasz adres e-mailowy wysłano wiadomość dotyczącą zaśmiecania terenu przylegającego do cmentarza w dzielnicy Podzwierzyniec.

Czytaj więcej

Uwaga! Oszuści rozsyłają fałszywe SMS-y!

Łańcuccy policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność przy robieniu zakupów i płatności przez Internet. Do komendy, kilka razy w tygodniu zgłaszają się osoby, które pomimo zapłaty, nie otrzymały zamówionego towaru. Jednak nie jest to jedyna metoda działania oszustów. Coraz częściej wykorzystują oni fakt oczekiwania przez nas na zamówione przesyłki.

Czytaj więcej