Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-03-29, 11:23


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wiele zdrowia i pogody ducha! Niech ten szczególny czas, spędzony z najbliższymi, będzie dla nas wszystkich okresem prawdziwej radości!

wesołych świąt
życzy Łańcut News

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Postęp prac przy budowie tunelu [foto]

Jak aktualnie przebiegają prace przy budowie tunelu w dzielnicy Podzwierzyniec? O komentarz poprosiliśmy Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich.

Czytaj więcej

Las Dębnik wysprzątany [foto]

Środowy poranek rozpoczęliśmy intensywnie, bo od sprzątania Lasu Dębnik. W akcję zaangażowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łańcucie.

Czytaj więcej

Za nami Łańcuckie Miasteczko Wielkanocne [wideo]

Łańcuckie Miasteczko Wielkanocne okazało się niezapomnianym wydarzeniem. Plac Sobieskiego tętnił życiem od samego rana, gdy mieszkańcy i przyjezdni zapełniali go swoją obecnością, aby cieszyć się świąteczną atmosferą.

Czytaj więcej