Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-04-07, 09:32


Już wkrótce zasiądziemy z bliskimi przy wielkanocnych stołach, by wspólne celebrować ten wyjątkowy czas Świąt Wielkiej Nocy.

W związku nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi chcemy przekazać Państwu nasze życzenia.

Życzenia radosnych, pogodnych i spokojnych świąt wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych, pełnych refleksji, okraszonych smacznymi potrawami i ciepłą atmosferą

składa Redakcja TV Łańcut/ Łańcut News

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Pomoc żywnościowa – przedłużono termin kwalifikacji!

Oddział Rejonowy PCK w Przeworsku oraz Burmistrz Miasta Łańcuta ogłaszają nabór uzupełniający osób chętnych do wzięcia udziału w Programie Operacyjnym Pomoc Żywnościowa. Termin kwalifikacji został przedłużony do 30 kwietnia 2023 r.

Czytaj więcej

Bezdomność zwierząt w Łańcucie

Od ponad dwudziestu lat 4 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych. Z tej okazji postanowiliśmy się przyjrzeć sytuacji czworonogów na terenie naszego miasta.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z LVIII Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

30 marca br. odbyła się LVIII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 14 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej