Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-02-07, 11:12


Miejski Dom Kultury w Łańcucie zaprasza serdecznie na niezwykłą ceremonię wręczenia prestiżowych nagród „Animator Kultury 2024” i „Sponsor Kultury 2024”, która odbędzie się 10 lutego o godzinie 18:00 w sali widowiskowej MDK.

To wyjątkowe wydarzenie poświęcone jest wybitnym osobom i firmom, które w sposób szczególny wspierają i kształtują kulturę naszej społeczności.

Tegoroczna gala nie tylko będzie okazją do wręczenia zasłużonych statuetek, ale także dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych. Na scenie usłyszymy koncert „Mellow Tone”, który swoim unikalnym brzmieniem stworzy niepowtarzalny klimat tego wyjątkowego wieczoru.

Artystyczne doznania wzmocnią występy utalentowanych artystów. Na scenie pojawią się Gosia Sarata, Dariusz Ziółek, Jacek Urgot, Rafał Czarnacki i Jakub Madejowski, którzy swoją twórczością wzbogacą atmosferę gali.

Warto być częścią tego wydarzenia kulturalnego, dlatego zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i kultury. Wstęp jest wolny, jednak z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, wejściówki można odebrać w MDK, pokój nr 17.

Przygotujcie się na wieczór pełen emocji, wspaniałej muzyki i wyjątkowych momentów, które na długo pozostaną w pamięci. Na galę zapraszamy do MDK Łańcut 10 lutego o godzinie 18:00.

MDK Łańcut

Tekst: S. Markowicz-Hołub

Relacja z ubiegłorocznej gali.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Jasełka u Hrabiny – Grupa Teatralna łańcuckich parafii

21 stycznia 2024 roku, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie, Grupa Teatralna łańcuckich parafii wystawiła „Jasełka u Hrabiny”. Zapraszamy na blisko godzinne widowisko jasełkowe.

Czytaj więcej

Animowana Historia Miasta Łańcuta

Miasto Łańcut, wraz z jego bogatą historią, stało się bohaterem niezwykłej opowieści. W ostatnim czasie dzieje naszego niemal 700 letniego miasta zostały przedstawione w krótkim filmie – „Animowana Historia Miasta Łańcuta”.

Czytaj więcej

Film Łukasza Machowskiego „Dzień i noc” przez cały tydzień wyświetlany w MDK

Miejski Dom Kultury w Łańcucie zaprasza na pokazy kinowe filmu „Dzień i noc” w reżyserii Katarzyny Machałek oraz rodowitego łańcucianina Łukasza Machowskiego.

Czytaj więcej