Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-10-30, 13:37


Miasto Łańcut informuje o zmianach w organizacji ruchu drogowego związanych z Dniem Wszystkich Świętych. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie od 31 października do 1 listopada, w obrębie cmentarza komunalnego w Łańcucie.

W komunikacie czytamy:

Od godz. 6.00 we wtorek 31 października do godz. 21 w środę 1 listopada, obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy na ul. Rodziny Ulmów od strony ul. Mościckiego w kierunku ul. Traugutta. 

Możliwość zatrzymania i postoju na ul. Rodziny Ulmów będzie od strony cmentarza. Na ul. Traugutta, po obu stronach, zostanie wprowadzony całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju.

Jednocześnie od strony ul. Traugutta obowiązywać będzie zakaz wjazdu na ul. Rodziny Ulmów. Natomiast nie będzie zmian w organizacji ruchu na ul. Mościckiego. Przez cały czas będzie obowiązywała tam obecna, stała organizacja ruchu.

W rejonie cmentarzy funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich. Jednocześnie policjanci apelują do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków i poleceń wydawanych przez kierujących ruchem funkcjonariuszy. 

źródło: Miasto Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zmiana czasu z letniego na zimowy: Kiedy przestawiamy zegarki?

Każdego roku, w pewnym okresie, przestawiamy zegarki o godzinę do tyłu, co wprowadza pewne zmiany w naszym życiu codziennym. W Polsce i wielu innych krajach europejskich zmiana czasu z letniego na zimowy ma miejsce w ostatnią niedzielę października.

Czytaj więcej

Szczytne zbiórki w Dzień Wszystkich Świętych

W Dzień Wszystkich Świętych (1.11) odbędą się na łańcuckich cmentarzach dwie szczytne zbiórki pieniędzy. Jedna – na działalność Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta. Druga – na renowację zabytkowych nagrobków.

Czytaj więcej

Wybory do Sejmu i Senatu RP 2023 [WYNIKI]

Po przeliczeniu danych ze 100 proc. obwodów Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła, że największą liczbę głosów zebrało Prawo i Sprawiedliwość. Ugrupowanie to może cieszyć się poparciem 35,38 proc. Polaków. Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska. Wygrana PiS nie przekłada się jednak na samodzielną większość, co oznacza, że szansę na rządzenie krajem zyskuje dotychczasowa opozycja.

Czytaj więcej