Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-12-30, 08:10


Święta Bożego Narodzenia już za nami, a my mamy za sobą kolejne pełne radości i wzruszeń dni. Teraz nadchodzi nowy rok, który daje nam szansę na nowe początki i realizację marzeń.

Ten wyjątkowy czas mamy już za sobą. Spotkania z rodziną i przyjaciółmi, dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. W tym świątecznym okresie każdy starał się zachować tradycje i cieszył się chwilami spędzonymi w rodzinnym gronie.

Teraz nadchodzi nowy rok, który daje nam szansę na nowe początki i realizację marzeń. To czas, kiedy możemy uczyć się nowych rzeczy i rozwijać swoje talenty. Niech ten rok będzie dla nas pełen sukcesów, radości i spełnienia marzeń. Życzymy Wam wszystkim zdrowia, pomyślności i szczęścia na nadchodzące 365 dni. Niech nowy rok będzie dla Was czasem pełnym niezapomnianych chwil i osiągnięć.

źródło: pixabay.com

Tekst: S. Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Bezpieczne fajerwerki

Fajerwerki są popularnym sposobem na uświetnienie różnych okazji, m.in. takich jak Sylwester. Jednak należy pamiętać, że fajerwerki mogą być niebezpieczne, jeśli nie są używane prawidłowo. Oto kilka zasad bezpiecznego korzystania z fajerwerków:

Czytaj więcej

Nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych w Łańcucie – co warto wiedzieć?

Jak wyglądać będzie wywóz odpadów komunalnych w nadchodzącym roku? Pamiętajcie, żeby ustawić swoje pojemniki z odpadami przed domem, przed godziną 7:00 rano w dniu wywozu. Szczegółowe informacje dotyczące odbioru oraz harmonogram na okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku znajdziecie poniżej.

Czytaj więcej

W najbliższy czwartek ostatnie tegoroczne posiedzenie Rady Miasta

LIV Sesja Rady Miasta Łańcuta odbędzie się w najbliższy czwartek (29 grudnia) o godzinie 16:00. Poniżej przedstawiamy porządek obrad.

Czytaj więcej