Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-03-08, 11:03


Dzisiaj w całej Polsce świętowany jest dzień kobiet.

Drogie kobiety, pamiętamy o Was nie tylko od święta, ale dzisiaj ślemy w Waszym kierunku wszystkie nasze ciepłe myśli.

Życzymy Wam wiele radości w codzienności, odwagi do spełniania marzeń oraz doceniania waszych wysiłków, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zakończono przygotowanie działek na terenie SAG w Łańcucie

Miasto Łańcut informuje o zakończeniu realizacji zakresu rzeczowego projektu partnerskiego pn.: „Tworzenie warunków dla rozwoju przedsiębiorczości na terenie ROF – etap II” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa I „Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka”, Działanie  1.5  Promowanie przedsiębiorczości – Zintegrowane Inwestycje Terytorialne.

Czytaj więcej

Gry i zabawy integracyjne dla dzieci z Ukrainy

Łańcuckie placówki oświatowe wychodzą na przeciw potrzebom zorganizowania czasu dla przybyłych do Łańcuta ukraińskich dzieci.

Czytaj więcej

Spotkanie dla przebywających w Łańcucie obywateli Ukrainy

Lokalne społeczności starają się jak najbardziej ułatwić przebywanie na naszych terenach przybyszom z Ukrainy.

Czytaj więcej