Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-03-07, 07:39


Łańcuckie placówki oświatowe wychodzą na przeciw potrzebom zorganizowania czasu dla przybyłych do Łańcuta ukraińskich dzieci.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie serdecznie zapraszają na popołudniowe gry i zabawy integracyjne. Spotkania skierowane są do ukraińskich dzieci w wieku szkolnym, mieszkających obecnie na terenie Łańcuta i okolic.

Zajęcia startują już w tym tygodniu. Więcej szczegółów oraz zgłoszenia pod numerem telefonu 699 671 041.

Dodatkowo zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 17:00 będą odbywać się w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Łańcucie.

Obowiązkowe zapisy pod nr 507 004 177.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Spotkanie dla przebywających w Łańcucie obywateli Ukrainy

Lokalne społeczności starają się jak najbardziej ułatwić przebywanie na naszych terenach przybyszom z Ukrainy.

Czytaj więcej

Wsparcie dla Ukrainy- pikieta w Łańcucie

Wczoraj- 2 marca, w centrum Łańcuta odbyła się pikieta wsparcia dla narodu ukraińskiego.

Czytaj więcej

Koncert dobroczynny „Pomóżmy Waldkowi”

Już w najbliższy wtorek 8 marca odbędzie się koncert dobroczynny „Pomóżmy Waldkowi” organizowany przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej