Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-08, 12:12


Rok 2005 – wizyta Lecha Kaczyńskiego w Łańcucie. W materiale zamieszczamy archiwalne zdjęcia z tego roku oraz nagrania „wiadomości” z tamtego czasu. Jeśli posiadasz jakieś ciekawe zdjęcia lub filmy związane z Łańcutem prosimy o przesyłanie do naszej redakcji. Niebawem kolejne ciekawe nagrania.

Na spotkanie z Lechem Kaczyńskim, kandydatem PiS na prezydenta, na rynek w Łańcucie przyszło ponad tysiąc osób.

Podczas wizyty Kaczyński wraz z żoną weszli do jednego z łańcuckich zakładów fotograficznych robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie. Kandydat na prezydenta odwiedził też mały sklepik z wędlinami.

Zachęcamy wszystkich do przesyłania nam na maila: lancutnews@gmail.com ciekawych, archiwalnych zdjęć oraz nagrań związanych z Łańcutem.

fot. Piotr Dubiel

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcucki Sztab WOŚP zaprasza darczyńców!

Łańcucki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza osoby pragnące wspomóc orkiestrową ideę do przekazywania przedmiotów na licytację.

Czytaj więcej

Krytyczna sytuacja w łańcuckim Polmosie

W połowie grudnia zaczęły do nas docierać informacje dotyczące likwidacji rozlewni w łańcuckiej Fabryce Wódek – Polmos Łańcut. Sytuacja łudząco przypomina tę sprzed 4 lat, kiedy to lokalna społeczność walczyła o ograniczenie grupowych zwolnień w wyżej wymienionym zakładzie.

Czytaj więcej

Film „Papa Georgiou” jutro w TVP3 Rzeszów

Jutro (środa 6.01) na antenie TVP3 Rzeszów o godz. 11:12 zostanie wyświetlony film naszej produkcji. Zapraszamy przed telewizory!

Czytaj więcej