Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-03-23, 12:39


Jak informuje Miejski Dom Kultury w Łańcucie już dzisiaj w późnych godzinach wieczornych zostanie zamknięty parking od strony ul. Moniuszki. Co jest tego powodem?

Informujemy, że w związku z jutrzejszym XIII Ogólnopolskim Przeglądem Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tańca Ludowego „Garniec” 2023 parking od strony ul. Moniuszki będzie nieczynny od 23 marca (czwartek) od godz. 20:00 do 24 marca 2023 r. (piątek) do godz. 19:00. Przepraszamy za utrudnienia – czytamy w komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych MDK.

fot. Piotr Dubiel, widok na parking z lotu ptaka

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Pendolino pojedzie przez Łańcut!

Urząd Transportu Kolejowego wydał zgodę PKP Intercity na stworzenie połączeń komercyjnych na trasie Kołobrzeg – Przemyśl Główny, przez Kraków i Warszawę.

Czytaj więcej

21 marca – pierwszy dzień wiosny

Dziś jest pierwszy dzień wiosny – jedno z najbardziej oczekiwanych i radosnych wydarzeń w roku. Chociaż pogoda od rana nas nie rozpieszcza oznacza to, że długi i szary zimowy okres powoli się kończy, a natura budzi się do życia. Wiele osób cieszy się z faktu, że może korzystać z dłuższych i cieplejszych dni oraz z zielonych drzew i kwiatów, które zaczynają pojawiać się na ulicach i w parkach.

Czytaj więcej

Wręczono statuetki „Aktywny Senior im. Adama Hadława”

Już po raz czwarty w Łańcucie odbyła się uroczysta Gala „Aktywny Senior im. Adama Hadława”. W tym roku nagrody otrzymali: Jolanta Kluz-Zawadzka, Maria Widera-Zielonka, Roman Bijak, Tadeusz Dubiel oraz Stanisław Pelic.

Czytaj więcej