Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-03-13, 11:14


Do zdarzenia doszło po godz. 10:00 na ul. Sikorskiego w Łańcucie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skuterem najechał na tył pojazdu marki Peugeot. W wyniku zderzenia, ranna została jedna osoba. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Wyznaczono objazdy. Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy.

fot. KPP Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzn

Z okazji Dnia Mężczyzn składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Panom. Niech każdy dzień będzie dla Was pełen sukcesów, spełnienia oraz radości płynącej z osiąganych celów. Każdego dnia wnosicie do życia mądrość, wsparcie i siłę. Niech to święto będzie okazją do zasłużonego odpoczynku i celebracji. Szczęśliwego Dnia Mężczyzny, pełnego radości, miłości i uznania!

Czytaj więcej

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom nieustannej siły, odwagi i determinacji w dążeniu do swoich marzeń. Niech każdy dzień przynosi Wam radość, spełnienie i sukcesy. Wartość, jaką wnosicie do świata, jest nieoceniona, a Wasza siła inspiruje innych do osiągania wielkich rzeczy. Szczęśliwego Dnia Kobiet!

Czytaj więcej

Miasto Łańcut otrzymało pieniądze na opiekę wytchnieniową

Ponad 13,3 mln zł Podkarpacki Urząd Wojewódzki przeznaczył w tym roku na opiekę wytchnieniową. Dziś podpisane zostały pierwsze umowy z samorządami. W sumie zawartych zostanie ich 119.

Czytaj więcej