Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-03-08, 08:00


Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom nieustannej siły, odwagi i determinacji w dążeniu do swoich marzeń. Niech każdy dzień przynosi Wam radość, spełnienie i sukcesy. Wartość, jaką wnosicie do świata, jest nieoceniona, a Wasza siła inspiruje innych do osiągania wielkich rzeczy. Szczęśliwego Dnia Kobiet!

Flowers, źródło: pixabay.com

Komentarze

Anonim pisze:

Wszystkie Najlepszego z okazji dnia kobiet dużo zdrówka

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Miasto Łańcut otrzymało pieniądze na opiekę wytchnieniową

Ponad 13,3 mln zł Podkarpacki Urząd Wojewódzki przeznaczył w tym roku na opiekę wytchnieniową. Dziś podpisane zostały pierwsze umowy z samorządami. W sumie zawartych zostanie ich 119.

Czytaj więcej

Kongres Idee dla Miasta [retransmisja]

Zapraszamy na retransmisje z poszczególnych paneli dyskusyjnych, które odbyły się 29 lutego w ramach Kongresu Idee dla Miasta.

Czytaj więcej

Wręczono statuetki „Zasłużony dla Miasta Łańcuta” [retransmisja]

W dniu 29 lutego 2024 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie odbyło się uroczyste wręczenie statuetek „Zasłużony dla Miasta Łańcuta”. Te zaszczytne odznaczenia otrzymali: Krzysztof Szczepaniak, Edward Soński, Stowarzyszenie Łańcucki Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz firma Browar Łańcut.

Czytaj więcej