Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-12-30, 09:14


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie już po raz siedemnasty organizuje plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta 2022 roku.

W związku z tym organizatorzy proszą o zgłaszanie kandydatów wraz z krótkim uzasadnieniem w kategoriach: najlepszy sportowiec, najlepszy trener oraz talent roku/najlepszy młodzieżowiec.

Termin składania propozycji kończy się z dniem 16 stycznia 2023 r.

Zgłoszenia będą przyjmowane w sekretariacie MOSiR, pok. nr 200 lub mailowo na adres: biuro@mosir-lancut.pl.

Wyboru dokona specjalna kapituła powołana przez Dyrektora MOSiR.

fot. arch. TV Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Marzy mi się, żeby drużyna łańcucka wyszła na jak najwyższy szczebel(…)”- rozmowa z Weroniką Mikulską

Od początku października możemy obserwować powrót łańcuckiej siatkówki żeńskiej na seniorskie parkiety. MKS Paradio Łańcut- drużyna z wieloletnią tradycją wraca na podkarpacką mapę rozgrywek.

Czytaj więcej

Łańccucy judocy z kolejnymi medalami

11 grudnia judocy z Łańcuta mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności podczas Mikołajkowego Turniej Judo Dzieci w Bochni.

Czytaj więcej

Rzuć pluszakiem na parkiet

Od kilku lat PTG Sokół Łańcut prowadzi coroczną mikołajkową akcję zbierania pluszaków oraz materiałów i przyborów szkolnych. W tym roku odbędzie się ona 10 grudnia podczas meczu z drużyną Suzuki Arka Gdynia.

Czytaj więcej