Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-08-24, 12:05


Co roku miasto realizuje wiele inwestycji, które mają poprawić funkcjonalność oraz zwiększyć przyjazność miasta dla mieszkańców.

Postanowiliśmy sprawdzić jak wyglądają bieżące inwestycje. Które drogi są remontowane, z jakim skutkiem i jakim kosztem.

Aktualnie remontowane drogi to:

  • ul. Daszyńskiego,
  • skrzyżowanie ul. Matejki z ul. 10 Pułku Strzelców Konnych,
  • ul. Głowackiego i jej bocznie odnogi,
  • boczne odnogi ul. 29 listopada,
  • ul. Mościckiego,
  • ul. Chopina,
  • ul. Harcerska,
  • ul. Kąty,
  • ul. boczna Piłsudskiego.

Zapraszamy do materiału, w którym zobaczą Państwo jak na ten moment wygląda postęp prac.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Podpisanie umowy na dofinansowanie budowy łącznika

Dobra wiadomość dla mieszkańców Łańcuta. W dniu wczorajszym Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafał Weber podpisali umowy na dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na trzy inwestycje drogowe, które będą realizowane na Podkarpaciu. Jedną z nich jest budowa wschodniej obwodnicy Łańcuta w ciągu drogi wojewódzkiej nr 877 od węzła A4 „Łańcut” do drogi krajowej nr 94 w Głuchowie. Inwestycja będzie realizowana w latach 2022-2024.

Czytaj więcej

Jak zmieniły się podwórka na łańcuckich osiedlach?

Nowoczesne place zabaw, nowe dojazdy, parkingi, zieleń osiedlowa oraz oświetlenie – to efekt zrealizowanego przez Miasto Łańcut programu rewitalizacji przestrzeni międzyblokowych. Swój wygląd gruntownie zmieniły podwórka osiedli Trześnik, Słowackiego oraz Armii Krajowej.

Czytaj więcej

W Łańcucie powstanie tor rowerowy typu „pumptruck”

Miasto Łańcut planuje budowę toru rowerowego typu „pumptruck”. Ma on powstać w miejscu boiska do piłki nożnej w dzielnicy Podzwierzyniec. Oprócz asfaltowego toru znajdzie się tu również miejsce odpoczynku, mała architektura, a także chodnik.

Czytaj więcej