Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-07-10, 13:22


Miasto Łańcut zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w badaniu. Wypełniona ankieta pomoże w zebraniu opinii na temat efektów działań rewitalizacyjnych oraz poznaniu dalszych potrzeb rozwojowych gminy. Link do ankiety znajduje się poniżej.

Ankieta dotyczy działań rewitalizacyjnych w Mieście Łańcut. Skierowana jest do mieszkańców obszarów rewitalizowanych, takich jak Osiedle Trześnik, Osiedle Gen. Maczka, Osiedle 3 Maja i Armii Krajowej, Słowackiego i Podwale, Las Komunalny Bażantarnia, Rynek i Plac Jana III Sobieskiego oraz Park Zamkowy. Celem ankiety jest zebranie opinii mieszkańców na temat efektów działań rewitalizacyjnych oraz identyfikacja dalszych potrzeb rozwojowych gminy. Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut, a termin nadsyłania odpowiedzi upływa 24 lipca. Serdecznie zachęcamy do udziału w badaniu i wypełnienia ankiety anonimowo.

Ankieta jest częścią badania pn. „Ewaluacja wpływu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w obszarze rewitalizacji”, realizowanego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Link do ankiety znajduje się poniżej:

https://badaniaecoryspolska.limesurvey.net/797513?newtest=Y&lang=pl

Komputer, ankieta, źródło: pixabay.com

Tekst: S. Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Weekend z historią w Łańcucie

15 i 16 lipca zapraszamy wszystkich mieszkańców na niezwykłe wydarzenie – „Weekend z historią w Łańcucie”. To niepowtarzalna okazja, aby wraz z rodziną i przyjaciółmi spędzić dwa dni w atmosferze przeszłości, czerpiąc wiedzę i wrażenia z dawnych czasów.

Czytaj więcej

Piknik na powitanie lata

W ubiegłą niedzielę, na placu zabaw przy ulicy Bohaterów Westerplatte odbył się Piknik Sportowo-Rekreacyjny „Powitanie Lata 2023”, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie.

Czytaj więcej

Wakacyjne propozycje

Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji na wakacje. Na bieżąco będziemy uzupełniać oferty przygotowane przez miejskie jednostki.

Czytaj więcej