Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-03-06, 12:47


Już w najbliższą środę- 8 marca, jak co roku obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Kobiet! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was listę miejsc i atrakcji, które czekają na kobiety w naszym mieście.

Już jutro, o godz. 17:00 w świetlicy MDK w dzielnicy Przedmieście odbędzie się wydarzenie zainicjowane przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie oraz Stowarzyszenie LX+ z okazji Dnia Kobiet. Będzie to prelekcja związana z wpływem pszczół na ludzkie zdrowie. Wykład pt. „Jak pszczoły mogą pomóc człowiekowi w utrzymaniu zdrowia – APITERAPIA” poprowadzą mgr inż. Anna Hadław oraz Zbigniew Słota. Szczegóły TUTAJ.

FOR. MDK ŁAŃCUT

Dla miłośniczek biżuterii sklep „Pestka Łańcut” znajdujący się przy ul. Rynek 31 przygotował specjalną promocję, trwającą od dzisiaj do soboty (6.03-11.03). Przy zakupie 3 produktów, najtańszy z nich gratis. Szczegóły TUTAJ.

FOT. PESTKA ŁAŃCUT

Dla Pań, które lubią się zrelaksować Hotel Sokół Wellness & SPA przygotował 30% zniżkę, na trwający 60 min masaż kobido. Promocja ta będzie obowiązywała do końca miesiąca. Szczegóły TUTAJ.

FOT. HOTEL SOKÓŁ WELLNESS & SPA

Jeśli jednak wolicie świętować Dzień Kobiet w towarzystwie smacznych potraw, swoje oferty przygotowały również łańcuckie restauracje.

Restauracja „Vis a Vis Łańcut” przygotowała dla Pań dwie propozycje potraw, specjalnie z tej okazji. Dodatkowo do dzisiaj, do północy na profilu restauracji można wziąć udział w konkursie z okazji Dnia Kobiet i wygrać kulinarne nagrody. Szczegóły TUTAJ.

FOT. VIS A VIS ŁAŃCUT

Specjalne menu dla Pań przygotowała również Restauracja „Ristorante Pizzeria u Sołtysa”. Szczegóły TUTAJ.

FOT. PIZZA U SOŁTYSA

Tekst: Julia Kułak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z LVII Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

27 lutego br. odbyła się LVII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 13 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

Rekrutacja do łańcuckich szkół i przedszkoli

Luty i marzec to czas rekrutacji w placówkach oświatowych. Również w Łańcucie wiąże się on z rekrutacją do przedszkoli miejskich oraz szkół podstawowych.

Czytaj więcej

Dzisiaj rocznica ataku Rosji na Ukrainę

W czwartek 24 lutego 2022 r. o godz. 3.45 rosyjska telewizja wyemitowała wystąpienie prezydenta Rosji Władimira Putina, podczas którego ogłosił on rosyjską „specjalną akcję militarną”. Operacja ta miała na celu „odbicie” samozwańczych republik na wschodzie Ukrainy, które Rosja kilka dni wcześniej uznała za niepodległe państwa.

Czytaj więcej