Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-08-11, 11:48


Przemieszczanie po mieście samochodem może stanowić dzisiaj niemały problem.

W związku z intensyfikacją prac przy budowie obwodnicy miasta oraz planowanym, popołudniowym przejeździe Tour de Pologne przez Łańcut na wielu drogach występują utrudnienia w ruchu.

Wszystkie osoby wjeżdżające do Łańcuta od strony Rzeszowa muszą wykazać się cierpliwością, ponieważ wjazd do miasta ul. Józefa Piłsudskiego jest niemożliwy (ze względu na odbywające się prace drogowe na tym terenie). Do miasta aktualnie można wjechać rondem znajdującym się nieopodal cmentarza.

Jeśli chcemy wyjechać z miasta w kierunku Rzeszowa kierujący ruchem zalecają objazd ul. 3 Maja, można również objechać zablokowany fragment drogi dzielnicą przedmieście i wyjechać za kościołem pw. Chrystusa Króla.

Utrudnienia związane z przejazdem wyścigu kolarskiego będą zintensyfikowane po godz. 15:30, kiedy to policja wyłączy z użytku ulice miasta, przez które będzie przejeżdżał tour. Na ten moment zablokowano ul. Zamkową, parking wzdłuż ogrodzenia parku przy ul. 3 Maja oraz parking nieopodal synagogi. Szczegółowe informacje dotyczące rozpiski wyłączonych ulic znajdują się na poniższym plakacie, udostępnionym przez Miasto Łańcut.

Miasto Łańcut

Wszystkim, którzy nie muszą dzisiaj przejeżdżać przez miasto samochodem, zdecydowanie to odradzamy. W krytycznych punktach (utrudnień) nawet transport pieszy może okazać się szybszy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Intensywne opady deszczu i burze z gradem!

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie trzeciego stopnia o intensywnych opadach deszczu z burzami dla województwa podkarpackiego.

Czytaj więcej

Narodowy Spis Powszechny. Rachmistrzowie dzwonią do niespisanych

W Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 rachmistrzowie spisowi przeprowadzają wywiady bezpośrednie oraz wywiady telefoniczne. Kontaktu ze strony rachmistrza mogą spodziewać się osoby, które dotychczas nie spisały się samodzielnie przez Internet lub telefon na infolinii spisowej.

Czytaj więcej

Rajd Tylko dla Zuchwałych w Łańcucie

W piątek 30 lipca, uczestnicy Rajdu Tylko dla Zuchwałych wjechali na rynek w Łańcucie. Zabytkowe samochody przemieszczały się Szlakiem Miast i Miejsc UNESCO usytuowanych na południu Polski.

Czytaj więcej