Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-08-05, 09:59


IMGW-PIB wydał ostrzeżenie trzeciego stopnia o intensywnych opadach deszczu z burzami dla województwa podkarpackiego.

Województwo podkarpackie: wszystkie powiaty

Ważność: od godz. 15:00 dnia 05.08.2021 do godz. 10:00 dnia 06.08.2021

Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Wysokość opadu miejscami od 80 mm do 100 mm. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 80 km/h, które wystąpią głównie w ciągu dnia. Lokalnie możliwe wystąpienie gradu.

źródło: pixabay.com

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Narodowy Spis Powszechny. Rachmistrzowie dzwonią do niespisanych

W Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 rachmistrzowie spisowi przeprowadzają wywiady bezpośrednie oraz wywiady telefoniczne. Kontaktu ze strony rachmistrza mogą spodziewać się osoby, które dotychczas nie spisały się samodzielnie przez Internet lub telefon na infolinii spisowej.

Czytaj więcej

Rajd Tylko dla Zuchwałych w Łańcucie

W piątek 30 lipca, uczestnicy Rajdu Tylko dla Zuchwałych wjechali na rynek w Łańcucie. Zabytkowe samochody przemieszczały się Szlakiem Miast i Miejsc UNESCO usytuowanych na południu Polski.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z XLI Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji

28 lipca odbyła się XLI Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji. W obradach uczestniczyło 13 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej