Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-24, 14:53


Tego dnia w całej Polsce wspomina się Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką

Z tej okazji zachęcamy do obejrzenia filmu zrealizowanego ponad pięć lat temu przez TV Łańcut, pt. „Chleba naszego powszedniego”.

Jest to produkcja dokumentalno – fabularna poświęcona przejmującej historii rodziny Ulmów i innych rodzin z Markowej, które ratowały Żydów w czasie II wojny światowej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Uwaga! Planowane wyłączenia prądu

Sprawdź na jakich ulicach planuje się wyłączenie prądu.

Czytaj więcej

Odbiór żywności dla potrzebujących

23 marca br. w godz. 9:00-14:00 będzie można odbierać żywność z programu operacyjnego PCK pomocy żywnościowej na lata 2014-2020.

Czytaj więcej

Obwodnica Łańcuta. Zobacz etap prac z lotu ptaka

Do września tego roku ma potrwać budowa tzw. obwodnicy Łańcuta w ciągu drogi krajowej numer 94. Etap budowy jest już bardzo zaawansowany.

Czytaj więcej