Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-03-07, 10:09


Już w najbliższą niedzielę (12 marca), o godz. 16:00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w IV edycji konkursu „Aktywny Senior”.

Plebiscyt mający na celu wyróżnienie seniorów szczególnie udzielających się w naszym mieście został zapoczątkowany w 2019 r. przez Burmistrza Miasta Łańcuta- Rafała Kumka oraz ówczesnego Społecznego Rzecznika Seniorów i Osób Niepełnosprawnych- śp. Adama Hadława.

Tegoroczną edycję współorganizuje fundacja śp. Adama Hadława, która w ramach pamięci o tym lokalnym działaczu podejmuje działania kontynuujące go działania społeczne.

Podczas tegorocznej Gali IV Edycji Konkursu „Aktywny Senior” oprócz wręczenia nagród wyróżnionym, odbędą się występy lokalnych zespołów tanecznych: Rytmu, Ekrolu, ZPiT Mały Łańcut. Dodatkowo zaśpiewa Kazimiera Kozuń.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Co ciekawego w Łańcucie z okazji Dnia Kobiet?

Już w najbliższą środę- 8 marca, jak co roku obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Kobiet! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was listę miejsc i atrakcji, które czekają na kobiety w naszym mieście.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z LVII Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

27 lutego br. odbyła się LVII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 13 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

Rekrutacja do łańcuckich szkół i przedszkoli

Luty i marzec to czas rekrutacji w placówkach oświatowych. Również w Łańcucie wiąże się on z rekrutacją do przedszkoli miejskich oraz szkół podstawowych.

Czytaj więcej