Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-09-04, 11:43


Przypomnijmy, że ostatniego dnia wakacji kontakt z 24-letnią Joanna R. urwał się. Rodzina oraz Policja prowadziła poszukiwania zaginionej. Niestety finał poszukiwań, w sobotę okazał się tragiczny. Znaleziono ciało kobiety.

Prowadzone poszukiwania odbywały się w kilku miejscach, m.in. zbiornika wodnego w miejscowości Głuchów. 2 września, nad ranem, ciało kobiety zostało odnalezione. Pojawiły się pogłoski o zabójstwie i o tym, że do wyjaśnienia został zatrzymany mężczyzna związany z rodziną.

fot. Piotr Dubiel

Dziś te informacje potwierdziła Prokuratura. Grzegorz B. (szwagier zamordowanej) został aresztowany i postawiono mu zarzuty.

Grzegorz B. usłyszał zarzut zabójstwa. Przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Ze względu na dobro śledztwa nie możemy ujawnić ich treści poinformował Arkadiusz Jarosz, zastępca prokuratora Okręgowego w Rzeszowie.

Grzegorz B. trafił na 3 miesiące do aresztu. Prawdopodobnie dziewczyna została uduszona. Potwierdzić ma to sekcja zwłok, która została zaplanowana na dzień dzisiejszy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Legionella: wytyczne dla placówek oświatowo-wychowawczych

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie, tuż przed nowym rokiem szkolnym, opublikowała na swojej stronie internetowej „wytyczne dla placówek oświatowo-wychowawczych dotyczące postępowania z ciepłą i zimną wodą w wewnętrznych systemach wodociągowych w ramach działań zapobiegających zakażeniom bakteriami z rodzaju Legionella”.

Czytaj więcej

Dworzec w Łańcucie pod patronem Rodziny Ulmów

Od dnia wczorajszego łańcucki dworzec PKP nosi imię Rodziny Ulmów. Uroczystość związana z nadaniem imienia jest jednym z wydarzeń wpisujących się w działalność Komitetu Prezydenta RP ds. Obchodów Towarzyszących Beatyfikacji Rodziny Ulmów.

Czytaj więcej

Rekordowa frekwencja podczas biegu „Łańcucka Piątka” [wideo]

W ubiegłą sobotę, już po raz ósmy odbył się w Łańcucie popularny uliczny bieg pod nazwą „Łańcucka Piątka”. Organizatorami tego wydarzenia są Stowarzyszenie Łańcut Biega oraz MOSiR Łańcut.

Czytaj więcej