Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-11-08, 09:14


Już 25 listopada w łańcuckiej Bażantarni odbędzie się charytatywny bieg leśny. Całkowita kwota zebrana z wpisowego zostanie przeznaczona na zakup potrzebnych rzeczy dla dzieci z oddziałów Psychiatrii i Pediatrii w Centrum Medycznym w Łańcucie.

Wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć akcje, a nie będą mogli wziąć udziału w biegu, zachęcamy do wpłacania datków na konto.

  • Dane do przelewu:
  • Odbiorca: Stowarzyszenie Łańcut Biega
  • Nr konta: 71 9177 0008 2001 0012 7680 0001
  • Tytuł przelewu: Darowizna

Zbiórka potrwa do 30 listopada 2023 roku.

Zapisy: https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=1011

Wszelkie informacje na stronie www.lancutbiega.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

IV Memoriał Pawła Dołęgi w Siatkówce Mężczyzn: Handlopex Rzeszów zwycięzcą!

W sobotę, 21 października 2023 roku, hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie gościła trzy drużyny siatkarskie: PHU Sarzyna, Handlopex Rzeszów i Sawa Polonez Łańcut.

Czytaj więcej

Stadion miejski: ciąg dalszy rozbudowy [wideo]

Stadion Miejski w Łańcucie przygotowuje się do kolejnego etapu modernizacji, który ma na celu podniesienie standardów i komfortu dla kibiców oraz sportowców.

Czytaj więcej

Mistrzostwa Łańcuta Szkół Średnich w Piłce Nożnej: ZST zwycięzcą turnieju

27 września 2023 r. na boisku „orlik” Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbyły się Mistrzostwa Łańcuta Szkół Średnich w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta. To wydarzenie, które zgromadziło wielu młodych piłkarzy i pasjonatów sportu, było okazją do rywalizacji i prezentacji piłkarskiego talentu wśród uczniów szkół średnich miasta.

Czytaj więcej