Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-02-07, 13:59


Miniona sobota upłynęła w Łańcucie w wyjątkowej atmosferze.

Podczas tego dnia mieliśmy okazję uczestniczyć aż w 2 wydarzeniach. Pierwszym z nich był koncert charytatywny „Serca sercom” zorganizowany przez Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej „Gest” i zespół taneczny Iskierka.

Celem wydarzenia było wsparcie finansowe Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Kolejno wzięliśmy udział we wręczeniu nagród tegorocznym laureatom Plabiscytu na Animatora i Sponsora Kultury organizowanego przy Miejski Dom Kultury w Łańcucie.

Całe wydarzenie swoimi występami uświetniła kapela ludowa działająca przy Miejskim Domu Kultury w Łańcucie oraz Aurelia Piekło prezentując swoje wiersze o tegorocznych laureatach.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z tego dnia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

W najbliższą sobotę koncert „Serca sercom”

„SERCA SERCOM” to koncert charytatywny, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST wraz z Zespołem Tanecznym „Iskierka”. Wydarzenie to ma na celu niesienie pomocy innym.

Czytaj więcej

Ferie zimowe w Łańcucie

Niektórzy z Was mają ograniczone możliwości wyjazdu poza miejsce zamieszkania podczas ferii zimowych. I tu nasuwa się pytanie czy da się w ciekawy sposób zaplanować ferie w mieście? Zobacz propozycje spędzania wolnego czasu w trakcie ferii.

Czytaj więcej

Uwaga będzie ślisko!

Biuro prognoz IMGW ostrzega przed występowaniem na terenie naszego miasta zjawiska oblodzenia.

Czytaj więcej