Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-12-02, 10:11


Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie wydało ostrzeżenie I stopnia dla województwa podkarpackiego.

Na terenie powiatu łańcuckiego prognozowane są opady śniegu i deszczu ze śniegiem, miejscami przechodzące w marznący deszcz lub mżawkę powodujące gołoledź. 

Strefa opadów będzie przemieszczać się z południowego wschodu na północ i północny zachód. Trudne warunki będą towarzyszy nam do sobotniego poranka.

Ostrzeżenie obowiązuje od godziny 13:00 dnia 2.12 do godziny 11:00 dnia 3.12. Prawdopodobieństwo wystąpienia wynosi 80%.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Miasto Łańcut wysoko w Rankingu Gmin Podkarpacia 2022

Po raz 10 Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej POST oraz Urząd Statystyczny w Rzeszowie zorganizowały ranking, w którym podsumowano działania podejmowane przez podkarpackie gminy m.in: w zakresie rozwoju, działań społecznych, ekonomicznych.

Czytaj więcej

W Łańcucie powstało Centrum Informacji Turystycznej

Jeszcze początkiem wakacji, Miasto Łańcut otworzyło Centrum Informacji Turystycznej. Mieści się tuż przy południowej ścianie budynku Synagogi, przy ul. 3 Maja.

Czytaj więcej

Montaż świątecznego oświetlenia w Łańcucie

Od rana trwają prace przy wieszaniu i przygotowaniu świątecznych dekoracji w naszym mieście.

Czytaj więcej