Informacje dla turystów

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-11-29, 08:00


Jeszcze początkiem wakacji, Miasto Łańcut otworzyło Centrum Informacji Turystycznej. Mieści się tuż przy południowej ścianie budynku Synagogi, przy ul. 3 Maja.

W Centrum możemy uzyskać informacje na temat rozwoju miasta, tras turystycznych, czy zabytków. Udostępniane są wydawnictwa i publikacje w formie folderów, albumów, katalogów, przewodników i programów oraz wąskotematycznych ulotek, planów miasta i regionu.

Miejsce jest niezwykle klimatyczne, gdyż oprócz informacji turystycznych o naszym mieście oraz możliwości zwiedzenia najciekawszych miejsc z audio przewodnikiem turystycznym, znajdują się tam pamiątki, które można zakupić.

Punkt czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 16:00. W okresie letnim te godziny ulegną zmianie.

Tekst: S. Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Weekend za pół ceny w łańcuckim Zamku

Muzeum-Zamek w Łańcucie po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę turyści będą mogli kupić wybrane bilety z 50% zniżką.

Czytaj więcej

Duża frekwencja podczas nocnego spaceru po Łańcucie

Piątkowy, nocny spacer po mieście był okazją do bliższego poznania ciekawej i nieodkrytej historii Łańcuta, którą przedstawiła historyczka Joanna Kluz. Nocne zwiedzanie cieszyło się bardzo dużą frekwencją ze strony Mieszkańców.

Czytaj więcej

Nocne Zwiedzanie Łańcuta

Już dziś Miasto Łańcut zaprasza na wspólny spacer z audioprzewodnikiem. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać kilku zawartych w nim opowieści oraz poznać ciekawą historię Miasta.

Czytaj więcej