Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-19, 12:02


„Nie opuszczaj nas”, czyli kolejny wieczór poetycko-muzyczny w wykonaniu Koła Lirycznego Wena. Tematem przewodnim były tęsknota za latem oraz smutek jesieni.

Co pewien czas, Koło Liryczne Wena działające przy Miejskim Domu Kultury w Łańcucie, prezentuje swój dorobek artystyczny podczas wieczorów poetycko-muzycznych.

Ostatni z nich zorganizowany był w ubiegły piątek w holu MDK. Przy pięknej scenerii wprowadzającej w jesienny klimat, w poezji wystąpili: Kazimiera Kozuń, Iwona Jaworska, Krzysztof Puchała oraz Adam Opałka. W piosence zaś: Urszula Opałka i Wojciech Strzępka.

Spotkanie z członkami Koła odbyło się w ramach Łańcuckiej Jesieni Kulturalnej 2020.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Edwarda Sońskiego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Jutro kolejny wieczór z Kołem Lirycznym Wena

Już jutro Koło Liryczne Wena zaprasza na swój kolejny wieczór poetycko-muzyczny „Nie opuszczaj nas”.

Czytaj więcej

„Łańcucian drogi do Niepodległości” w MBP

Od 19 października do 30 listopada 2020 r. w sali wystawowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łańcucie dostępna będzie wystawa zatytułowana „Łańcucian drogi do Niepodległości”.

Czytaj więcej

W Galerii MDK można obejrzeć „Plastykowe ludziki”

„Plastykowe ludziki” to tytuł wystawy kilkudziesięciu prac, których autorami są absolwenci Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Wernisaż odbył się w miniony piątek w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej