Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-06-06, 11:41


Ważny komunikat! Uwagi do projektu planu mogą być składane do dnia jutrzejszego tj. 7 czerwca 2024 r.

20 maja 2024 r., w siedzibie Urzędu Miasta Łańcuta odbyła się dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przy ul. Polnej w Łańcucie rozwiązaniami oraz prognozą oddziaływania na środowisko.

Uwagi do projektu planu mogą być wnoszone:

− w formie papierowej: przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej/kuriera lub doręczone osobiście do Urzędu Miasta Łańcuta, Plac Sobieskiego 18,

− w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: urzad@um-lancut.pl, albo za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej ePuap/gthpo5131d/SkrytkaESP

Uwagi należy składać w nieprzekraczalnym terminie 7 czerwca 2024 r.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Jubileuszowa edycja konkursu „You Can Sing – Po prostu śpiewaj”

W ubiegłą środę w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II w Łańcucie, we współpracy ze Szkołą Językową CoolSchool, odbył się X Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „You Can Sing – Po prostu śpiewaj”.

Czytaj więcej

Pikniki z okazji Dnia Dziecka [wideo]

W ostatnich dniach Łańcut tętnił życiem i radością najmłodszych mieszkańców, którzy wraz z rodzinami uczestniczyli w licznych piknikach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenia te były pełne atrakcji, które dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń i mnóstwo zabawy.

Czytaj więcej

Projekcja filmu „Kowalstwo Boże” – ks. prałat Władysław Kenar

Już dziś po wieczornej Mszy Św., która odbędzie się o godzinie 18:00, w Kościele Farnym w Łańcucie zostanie wyświetlony film pt. „Kowalstwo Boże” – ks. prałat Władysław Kenar. Materiał powstał z okazji 50-lecia kapłaństwa ks. Kenara i został wyprodukowany przez Telewizję Łańcut.

Czytaj więcej