Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-06-04, 10:29


Już dziś po wieczornej Mszy Św., która odbędzie się o godzinie 18:00, w Kościele Farnym w Łańcucie zostanie wyświetlony film pt. „Kowalstwo Boże” – ks. prałat Władysław Kenar. Materiał powstał z okazji 50-lecia kapłaństwa ks. Kenara i został wyprodukowany przez Telewizję Łańcut.

klatka filmu pt. „Kowalstwo Boże” – ks. prałat Władysław Kenar

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

“Gdy znika dziecko, gubi się cała rodzina …”

Od roku Państwo Dymińscy szukają zaginionego syna, 17 – letniego Krzysztofa. Wyszedł z domu 27 maja 2023 roku.

Czytaj więcej

Zmarł ks. prałat Władysław Kenar

28 maja 2024 r. przed godziną 22:00 zmarł ks. prałat Władysław Kenar, wieloletni proboszcz parafii Łańcut Fara, Honorowy Obywatel Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej

Dzieci w powiecie łańcuckim

Według danych z ostatniego Narodowego Spisu Powszechnego udostępnianych przez GUS, w powiecie łańcuckim mieszkało 14140 dzieci do 14 roku życia włącznie: 7260 chłopców oraz 6880 dziewczynek.

Czytaj więcej