Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-09-30, 07:51


Serdecznie zapraszamy do Galerii MDK 2 października 2020 roku na wernisaż wystawy absolwentów PLSP w Jarosławiu „Plastykowe ludziki”.

2 października br. (piątek) Galeria Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie zaprasza na wernisaż wystawy prac, których autorami są absolwenci Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Wystawa zatytułowana jest „Plastykowe ludziki”. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18:00. Ekspozycja będzie czynna do 22.10.2020 r. w godzinach pracy MDK.

Plakat „Plastykowe ludziki”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcut włącza się w obchody 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej

Burmistrz Miasta Łańcuta i Miejski Dom Kultury w Łańcucie zapraszają Mieszkańców Łańcuta na projekcję filmu „Piłsudski”.

Czytaj więcej

59. Muzyczny Festiwal w Łańcucie

Tegoroczna edycja Muzycznego Festiwalu w Łańcucie odbędzie się w zupełnie innej formie – bez udziału publiczności. 59. Muzyczny Festiwal w Łańcucie będzie transmitowany na antenie TVP3 Rzeszów. W dniu wczorajszym na konferencji prasowej przedstawiono program muzycznego wydarzenia.

Czytaj więcej

Wernisaż wystawy fotografii wielkoformatowej w Galerii MDK

Do 30 września w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie można oglądać wystawę fotografii wielkoformatowej, której autorem jest Ryszard Szymański.

Czytaj więcej