Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-11-02, 11:22


28 października na boisku przy Filii MDK Łańcucie podsumowano cykl zajęć nordic walking organizowanych przez Filię MDK na Podzwierzyńcu.

Treningi nordic walking pod okiem instruktora- Marcina Kisały odbywały się co tydzień od 4 czerwca. W tym czasie brało w nich udział regularnie ok. 20 uczestników. Spotkania bazowały nie tylko na rozwoju sportowych umiejętności, ale również rozwijaniu nowych znajomości i odkrywaniu lokalnych terenów.

Podczas ostatniego w tym sezonie spotkania z instruktorem, zainteresowani mogli popracować nad techniką chodzenia, ale również skonsultować i porównać swoje postępy.

Za najlepszą technikę chodzenia nagrodzone zostały Krystyna Stępak oraz Krystyna Kochman. Nagrody wręczył Przewodniczący Rady Miasta Łańcut Mirosław Rzeszótko.

Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wieczór poetycko-muzyczny „Z wiatrem życia” Koła Lirycznego Wena- retransmisja

W piątkowy wieczór 17 września w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie ponownie Koło Liryczne Wena zaprosiło na spotkanie z poezją i piosenką.

Czytaj więcej

„Mamalarka” w Łańcucie

Zapraszamy na pokaz filmu „Mamalarka” (reż. Katarzyna Mazurkiewicz) w rodzinnym mieście tytułowej Mamalarki – Łańcucie. To właśnie tu powstał cykl malarski Barbary Porczyńskiej i tu odbywał się plan prezentowanego filmu. Projekcja odbędzie się 29 października (piątek) o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

Uczestnicy koła plastycznego i zajęć rysunku i malarstwa wystawili swoje prace w Filii MDK Podzwierzyniec

Wystawa, którą można było podziwiać w Filii MDK Podzwierzyniec w piątek 22 października, była efektem działalności koła plastycznego i zajęć rysunku i malarstwa z 2020 i 2021 roku. Dzieci i młodzież dumnie pokazywała swoje dzieła i opowiadała rodzicom i gościom o swoich pracach.

Czytaj więcej