Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-10-28, 13:57


W piątkowy wieczór 17 września w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie ponownie Koło Liryczne Wena zaprosiło na spotkanie z poezją i piosenką.

W poetycko muzycznym wieczorze „Z wiatrem życia” w reżyserii Adama Opałki autorską poezję, pełną ciepła słonecznych chwil i refleksji jesiennej nostalgii przemijania, zaprezentowali: Kazimiera Kozuń, Iwona Jaworska, Magdalena Pienążek, Krzysztof Puchała i Adam Opałka. Scenografię przygotował Marek Hepnar.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnił również zespół Igi Band.

Zapraszamy na retransmisję z owej poetyckiej uczty.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Mamalarka” w Łańcucie

Zapraszamy na pokaz filmu „Mamalarka” (reż. Katarzyna Mazurkiewicz) w rodzinnym mieście tytułowej Mamalarki – Łańcucie. To właśnie tu powstał cykl malarski Barbary Porczyńskiej i tu odbywał się plan prezentowanego filmu. Projekcja odbędzie się 29 października (piątek) o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

Uczestnicy koła plastycznego i zajęć rysunku i malarstwa wystawili swoje prace w Filii MDK Podzwierzyniec

Wystawa, którą można było podziwiać w Filii MDK Podzwierzyniec w piątek 22 października, była efektem działalności koła plastycznego i zajęć rysunku i malarstwa z 2020 i 2021 roku. Dzieci i młodzież dumnie pokazywała swoje dzieła i opowiadała rodzicom i gościom o swoich pracach.

Czytaj więcej

„W Kręgu Pogranicza…” po raz siedemnasty

22 października wernisażem poplenerowym podsumowany został dwutygodniowy plener malarski organizowany przez łańcucką Galerię Marzenie.

Czytaj więcej