Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-10-27, 09:30


Wystawa, którą można było podziwiać w Filii MDK Podzwierzyniec w piątek 22 października, była efektem działalności koła plastycznego i zajęć rysunku i malarstwa z 2020 i 2021 roku. Dzieci i młodzież dumnie pokazywała swoje dzieła i opowiadała rodzicom i gościom o swoich pracach.

Sztuka odgrywa istotna rolę w wychowaniu młodego człowieka. Wychowanie poprzez kontakt ze sztuką staje się siłą napędową wszelkich realizacji, radości życia i rozwoju. Rozwija wrażliwość na otaczający nas świat, rozwija kreatywność, poczucie piękna.
Wystawa pokazała jak wiele pracy i wysiłku dzieci i młodzież wkładają w swoje dzieła. Mamy nadzieję, że jeszcze wiele małych dzieł wspólnie stworzą na zajęciach z Koła Plastycznego i Rysunku i Malarstwa w MDK Filia Podzwierzyniec.

źródło: MDK Filia Podzwierzyniec

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Garniec 2021

Po raz jedenasty w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbyła się cykliczna impreza „Garniec 2021”, czyli Międzywojewódzki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tańca Ludowego. 8 października sala widowiskowa MDK gościła prawie 300 tancerzy, muzyków i miłośników folkloru.

Czytaj więcej

Premiera filmu pt. „Muzyczny Festiwal we wspomnieniach łańcucian”

W tym roku Muzyczny Festiwal w Łańcucie obchodził swoje sześćdziesięciolecie. Z tej okazji Telewizja Łańcut przygotowała krótki reportaż poświęcony głównie historii Muzycznego Festiwalu.

Czytaj więcej

Weekend seniora z kulturą w Łańcucie!

Już w najbliższą sobotę seniorzy za symboliczną złotówkę będą mogli zwiedzić łańcuckie zabytki.

Czytaj więcej