Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-02-10, 10:09


3 lutego w Łańcucie miało miejsce potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych w pobliżu SP Nr 2, policja szuka świadków tego zdarzenia.

Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie poszukuje osób mogących mieć wiedzę na temat zdarzenia drogowego, do którego doszło 3 lutego br. w Łańcucie. W wyniku potracenia przez samochód osobowy, ranny został 17-letni pieszy.

Do wypadku doszło w czwartek po godz. 20 na ul. Sikorskiego w Łańcucie. Przez oznakowane przejście dla pieszych, od strony ul. Jagiellońskiej w kierunku osiedla Trześnik przechodził 17-latek. Kiedy mężczyzna znajdował się na przejściu, został potrącony przez jadący w stronę Leżajska samochód marki Opel. 

Osoby będące świadkami, bądź posiadające informacje dotyczące powyższego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łańcucie, pod numerem  telefonu – 47 822 33 30 lub dyżurnym łańcuckiej komendy tel. 47 822 33 10.

Źródło informacji: KPP Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z XLVI Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

3 lutego odbyła się XLVI Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 13 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

Kulturalno – charytatywna sobota w Łańcucie

Miniona sobota upłynęła w Łańcucie w wyjątkowej atmosferze.

Czytaj więcej

W najbliższą sobotę koncert „Serca sercom”

„SERCA SERCOM” to koncert charytatywny, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST wraz z Zespołem Tanecznym „Iskierka”. Wydarzenie to ma na celu niesienie pomocy innym.

Czytaj więcej