Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-08, 07:33


Średnio około tygodnia zajmuje wypełnienie jednego serca. W związku z tym za pośrednictwem nakrętek udzielana pomoc może dotyczyć wielu osób.

Urząd Miasta Łańcuta zachęca wszystkich potrzebujących pomocy i chętnych na odbieranie zebranych zakrętek do kontaktu. Tempo zapełniania serc jest szybkie, dzięki czemu pojawia się możliwość pomocy wielu potrzebującym. Osoby te poprzez sprzedaż nakrętek, będą mogły zdobyć dodatkowe środki na leczenie, rehabilitację bądź inne palące potrzeby. Ponownie zgłaszać się mogą również Ci, którzy już skorzystali z tej formy pomocy.

Wszyscy zainteresowani takim wsparciem mogą się kontaktować na adres mailowy: a.kuzniar@um-lancut.pl.

fot. Julia Kułak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcucki Sztab WOŚP zaprasza darczyńców!

Łańcucki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza osoby pragnące wspomóc orkiestrową ideę do przekazywania przedmiotów na licytację.

Czytaj więcej

Krytyczna sytuacja w łańcuckim Polmosie

W połowie grudnia zaczęły do nas docierać informacje dotyczące likwidacji rozlewni w łańcuckiej Fabryce Wódek – Polmos Łańcut. Sytuacja łudząco przypomina tę sprzed 4 lat, kiedy to lokalna społeczność walczyła o ograniczenie grupowych zwolnień w wyżej wymienionym zakładzie.

Czytaj więcej

Film „Papa Georgiou” jutro w TVP3 Rzeszów

Jutro (środa 6.01) na antenie TVP3 Rzeszów o godz. 11:12 zostanie wyświetlony film naszej produkcji. Zapraszamy przed telewizory!

Czytaj więcej