Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-12-13, 15:34


Jak informuje Minister Infrastruktury na trasie z Łańcuta do Rzeszowa zostanie podniesiony poziom bezpieczeństwa kierowców, ze względu na powstanie skrzyżowania bezkolizyjnego w miejscowości Krzemienica.

Po uwzględnieniu uchwał intencyjnych skierowanych od: Miasta Łańcuta, Powiatu Łańcuckiego, Gminy Wiejskiej Łańcut oraz Gminy Czarna, nakreślających problem z bezpieczeństwem przejazdu na wyżej wspomnianym skrzyżowaniu, resort infrastruktury wraz GDDKiA podjął decyzję o reorganizacji ruchu drogowego na tym odcinku trasy.

Rondo, które ma powstać w bliskim sąsiedztwie takich firm jak Bimex czy Bruk-Bet zostanie wybudowane w ramach „Programu Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej 2021-2024”.

Informację o zbliżającej się inwestycji przekazał Urząd Miasta Łańcuta.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Miasteczko świąteczne w Łańcucie!

18 grudnia w naszym mieście, po raz pierwszy w historii zostanie zorganizowane miasteczko świąteczne.

Czytaj więcej

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

Śnieżna pogoda towarzyszy nam od kilku dni, jednak dzisiaj i jutro należy szczególnie zwrócić uwagę na bezpieczeństwo na drodze.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z XLIV Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

30 listopada odbyła się XLIV Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 14 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej